„Pielęgnacja dłoni”

Dłonie są bardzo ważnym elementem urody, dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane.

Delikatna, aksamitna skóra dłoni oraz kształtne, zdrowe paznokcie są ozdobą każdej eleganckiej kobiety, częścią jej urody i kobiecości.

Manicure klasyczny

Zabieg polegający na upiększeniu wyglądu dłoni poprzez opiłowanie oraz nadanie kształtu płytki paznokcia, usunięcie skórek oraz pomalowanie. Na zakończenie regenerujący krem nawilżający dłonie.

Manicure biologiczny (bezcążkowy)

Podczas manicure biologicznego na skórki wokół paznokci zostaje nałożony specjalny preparat, który umożliwia ich delikatne usunięcie. Skórki wokół paznokcia zostają odepchnięte i usunięte drewnianym patyczkiem – bez użycia cążek. Paznokciom nadaję się odpowiedni kształt za pomocą pilnika drobnoziarnistego. Na zakończenie paznokcie można pomalować lakierem lub nanieść odżywkę. Na koniec zabiegu nakładany jest odżywczy krem.

Manicure SPA

Manicure SPA to zabieg manicure poszerzony o pielęgnację skóry dłoni, mającą na celu jej głębokie nawilżenie oraz regenerację. W zauważalny sposób zmiękcza skórę oraz nadaje jej wyjątkową gładkość. Zabieg rozpoczyna się kąpielą dłoni. Następny etap to wykonanie tradycyjnego manicure (opiłowanie paznokci, odsunięcie i wycięcie skórek). Następnie wmasowany jest w skórę dłoni peeling w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka oraz nadania dłoniom gładkości i jedwabistości.
Po wykonaniu peelingu na dłonie nakładana jest maska nawilżająca z aktywnymi składnikami która przywraca skórze odpowiedni stopień nawilżenia i regeneruje ją.
Na zakończenie zabiegu stosuje się nawilżający balsam bogaty w składniki odżywcze, które utrwalą efekt zabiegu.

Manicure japoński                                                                                                          

Metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Manicure nadaje paznokciom blask, a także wzbogaca je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Metoda zalecana dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się.

Kąpiel parafinowa

Nawilżenie, wygładzenie i rozgrzanie jest tym, czego dłonie potrzebują w pielęgnacji. Zabieg parafinowy jest idealnym rozwiązaniem dla zniszczonych, przesuszonych rąk. Po zabiegu dłonie natychmiastowo staną się miękkie i cudownie gładkie.

Manicure hybrydowy

Trend w stylizacji paznokci skierowany głównie do kobiet ceniących sobie naturalny wygląd paznokci oraz długotrwały efekt manicure. Lakiery hybrydowe łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu – trwałość i wysoki połysk. Manicure hybrydowy gwarantuje efekt gładkich i lśniących paznokci bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, odpryśnięć i zmatowienia przez okres 2-3 tygodni.

Utwardzenie naturalnej płytki

Jest to oferta dla Pań, które nie maja problemu z zapuszczeniem długich paznokci natomiast utrzymanie ich w takim stanie przysparza duże problemy. Utwardzenie naturalnej płytki polega na położeniu cienkiej warstwy żelu na naturalnej płytce, masa położona jest tak cienko, że prawie jej nie widać a naturalna płytka nie będzie się już tak łatwo łamać. Dodatkowym plusem tego zabiegu jest, że lakier trzyma się o wiele dłużej na masie żelowej niż na naturalnym paznokciu.

Przedłużanie paznokci metodą żelową

Zabieg ten jest szansą na długie i atrakcyjne paznokcie dla wszystkich tych, którzy nie są w stanie zapuścić ich w sposób tradycyjny oraz tych którzy efekt długiej płytki chcą otrzymać natychmiastowo. Przedłużenie gwarantuje idealny kształt i wygląd paznokci, dokładnie odpowiadający życzeniom i wyobrażeniom klienta. Zabieg polega na przedłużeniu płytki za pomocą tipsa  oraz budowaniu paznokcia za pomocą żelu utwardzanego w lampie UV.

Jest to metoda, która dzięki swojej szerokiej możliwości tworzenia daje perspektywy na długie i zadbane paznokcie przez co najmniej 4 tygodnie.

„Pielęgnacja stóp”

Wypielęgnowane stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale także ważnym elementem urody i zdrowia. Dlatego warto je otoczyć szczególną troską i wykonywać regularnie profesjonalny pedicure.

Pedicure

Pielęgnacja i poprawa wyglądu stóp. Zabieg polega na usunięciu zbędnych warstw naskórka, opiłowanie płytek paznokci oraz ich pomalowanie.

Pedicure SPA

Zabieg poprawiający wygląd stóp polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka, opiłowaniu paznokci, pomalowaniu. Na zakończenie wykonywany jest relaksujący masaż stóp z peelingiem oraz maską kremową regenerującą stopy.

Pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy to przede wszystkim kompleksowa, specjalistyczna, bezbolesna i zbawienna dla kondycji stóp usługa, która widocznie i szybko przekłada się na zdrowie i komfort życia. Jest klasycznym zabiegiem rozszerzonym o profesjonalną ocenę stanu stóp i płytki paznokciowej. W salonie oferowane są zabiegi związane z pielęgnacją stóp na stopach problematycznych u dzieci, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych, osób starszych, diabetyków, sportowców…

W ramach pedicure leczniczego oferowane są następujące zabiegi:

– diagnostyka zmian patologicznych na stopach

– opracowanie paznokci zgrubiałych, zdeformowanych, zawiniętych, przerośniętych

– korekcja wrastających paznokci

– protetyka paznokci – rekonstrukcja paznokci uszkodzonych, zmienionych chorobowo

– zabiegi na naskórku zrogowaciałym – prawidłowe różnicowanie oraz usuwanie modzeli, odcisków

– terapia pękających pięt

– pielęgnacja stopy cukrzycowej

Podstawą wykonywanego zabiegu jest ocena stanu stóp, w ramach której dokładnie analizowana i sprawdzana jest ich kondycja.
Właściwy pedicure leczniczy rozpoczyna się od starannej dezynfekcji skóry stóp.
Etap następny to prawidłowe skrócenie paznokci i dokładne oczyszczenie wału paznokciowego z często podrażniających lub stanowiących ognisko stanów zapalnych skórek.
Następnie, za pomocą specjalistycznych, w pełni bezpiecznych dla zdrowia Klienta i odpowiednio dobranych frezów usuwany w bezbolesny sposób jest zrogowaciały naskórek, szpecące odciski i nierzadko powodujące duży dyskomfort modzele.

Pedicure leczniczy wykonywany regularnie utrzymuje stopy w doskonałej kondycji i zapobiega powstawaniu patologicznych zmian w ich obrębie.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez kosmetologa podologa przy użyciu sterylnych narzędzi i jednorazowych akcesoriów, zgodnie z najwyższymi zasadami dezynfekcji i sterylności, zapewniając Państwu w ten sposób bezpieczeństwo.